Naprawy dużego AGD Tarnów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Tarnowie

Naprawa AGD Tarnów. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Tarnowie: ☎ 536061621. W tarnowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Tarnów. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Tarnowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Tarnowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Tarnowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Tarnowa i okolicy. Tarnowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez tarnowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Tarnowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z tarnowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Tarnów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!