Naprawy dużego AGD Zator

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Zatorze

Naprawa AGD Zator. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Zatorze: ☎ 787098945. W zatorskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Zator. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Zatora i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Zatorski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Zatorze. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Zatora i okolicy. Zatorska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez zatorskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Zatorze. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z zatorskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Zator

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!