Naprawy dużego AGD Zakliczyn

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Zakliczynie

Naprawa AGD Zakliczyn. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Zakliczynie: ☎ 536061621. W zakliczyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Zakliczyn. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Zakliczyna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Zakliczyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Zakliczynie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Zakliczyna i okolicy. Zakliczyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez zakliczyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Zakliczynie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z zakliczyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Zakliczyn

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!