Naprawy dużego AGD Szczucin

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Szczucinie

Naprawa AGD Szczucin. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Szczucinie: ☎ 536061621. W szczucińskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Szczucin. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Szczucina i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Szczuciński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Szczucinie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Szczucina i okolicy. Szczucińska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez szczucińskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Szczucinie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z szczucińskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Szczucin

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!