Naprawy dużego AGD Szczawnica

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Szczawnicy

Naprawa AGD Szczawnica. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Szczawnicy: ☎ 536061621. W szczawnickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Szczawnica. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Szczawnicy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Szczawnicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Szczawnicy. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Szczawnicy i okolicy. Szczawnicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez szczawnickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Szczawnicy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z szczawnickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Szczawnica

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!