Naprawy dużego AGD Sucha Beskidzka

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Suchej Beskidzkiej

Naprawa AGD Sucha Beskidzka. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Suchej Beskidzkiej: ☎ 536061621. W suskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Sucha Beskidzka. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Suchej Beskidzkiej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Suski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Suchej Beskidzkiej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Suchej Beskidzkiej i okolicy. Suska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez suskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Suchej Beskidzkiej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z suskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Sucha Beskidzka

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!