Naprawy dużego AGD Stary Sącz

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Starym Sączu

Naprawa AGD Stary Sącz. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Starym Sączu: ☎ 536061621. W starosądeckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Stary Sącz. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Starego Sącza i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Starosądecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Starym Sączu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Starego Sącza i okolicy. Starosądecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez starosądeckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Starym Sączu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z starosądeckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Stary Sącz

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!