Naprawy dużego AGD Słomniki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Słomnikach

Naprawa AGD Słomniki. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Słomnikach: ☎ 536061621. W słomnickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Słomniki. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Słomnik i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Słomnicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Słomnikach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Słomnik i okolicy. Słomnicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez słomnickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Słomnikach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z słomnickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Słomniki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!