Naprawy dużego AGD Rabka-Zdrój

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Rabce-Zdroju

Naprawa AGD Rabka-Zdrój. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Rabce-Zdroju: ☎ 536061621. W rabczańskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Rabka-Zdrój. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Rabki-Zdroju i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Rabczański serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Rabce-Zdroju. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Rabki-Zdroju i okolicy. Rabczańska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez rabczańskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Rabce-Zdroju. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z rabczańskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Rabka-Zdrój

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!