Naprawy dużego AGD Oświęcim

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Oświęcimiu

Naprawa AGD Oświęcim. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Oświęcimiu: ☎ 536061621. W oświęcimskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Oświęcim. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Oświęcimia i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Oświęcimski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Oświęcimiu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Oświęcimia i okolicy. Oświęcimska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez oświęcimskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Oświęcimiu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z oświęcimskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Oświęcim

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!