Naprawy dużego AGD Nowy Sącz

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Nowym Sączu

Naprawa AGD Nowy Sącz. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Nowym Sączu: ☎ 536061621. W nowosądeckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Nowy Sącz. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Nowego Sącza i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Nowosądecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Nowym Sączu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Nowego Sącza i okolicy. Nowosądecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez nowosądeckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Nowym Sączu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nowosądeckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Nowy Sącz

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!