Naprawy dużego AGD Nowe Brzesko

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Nowym Brzesku

Naprawa AGD Nowe Brzesko. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Nowym Brzesku: ☎ 536061621. W nowobrzeskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Nowe Brzesko. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Nowego Brzeska i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Nowobrzeski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Nowym Brzesku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Nowego Brzeska i okolicy. Nowobrzeska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez nowobrzeskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Nowym Brzesku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nowobrzeskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Nowe Brzesko

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!