Naprawy dużego AGD Myślenice

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Myślenicach

Naprawa AGD Myślenice. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Myślenicach: ☎ 536061621. W myślenickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Myślenice. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Myślenic i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Myślenicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Myślenicach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Myślenic i okolicy. Myślenicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez myślenickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Myślenicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z myślenickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Myślenice

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!