Naprawy dużego AGD Muszyna

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Muszynie

Naprawa AGD Muszyna. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Muszynie: ☎ 536061621. W muszyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Muszyna. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Muszyny i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Muszyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Muszynie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Muszyny i okolicy. Muszyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez muszyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Muszynie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z muszyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Muszyna

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!