Naprawy dużego AGD Mszana Dolna

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Mszanie Dolnej

Naprawa AGD Mszana Dolna. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Mszanie Dolnej: ☎ 536061621. W mszańskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Mszana Dolna. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Mszany Dolnej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Mszański serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Mszanie Dolnej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Mszany Dolnej i okolicy. Mszańska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez mszańskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Mszanie Dolnej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z mszańskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Mszana Dolna

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!