Naprawy dużego AGD Krynica-Zdrój

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Krynicy-Zdroju

Naprawa AGD Krynica-Zdrój. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Krynicy-Zdroju: ☎ 536061621. W krynickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Krynica-Zdrój. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Krynicy-Zdroju i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Krynicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Krynicy-Zdroju. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Krynicy-Zdroju i okolicy. Krynicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez krynickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Krynicy-Zdroju. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z krynickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Krynica-Zdrój

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!