Naprawy dużego AGD Kęty

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Kętach

Naprawa AGD Kęty. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Kętach: ☎ 536061621. W kęckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kęty. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Kęt i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kęcki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kętach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kęt i okolicy. Kęcka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kęckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kętach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kęckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kęty

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!