Naprawy dużego AGD Kalwaria Zebrzydowska

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Kalwarii Zebrzydowskiej

Naprawa AGD Kalwaria Zebrzydowska. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Kalwarii Zebrzydowskiej: ☎ 536061621. W kalwaryjskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kalwaria Zebrzydowska. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kalwaryjski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kalwarii Zebrzydowskiej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej i okolicy. Kalwaryjska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kalwaryjskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kalwaryjskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kalwaria Zebrzydowska

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!