Naprawy dużego AGD Dąbrowa Tarnowska

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Dąbrowie Tarnowskiej

Naprawa AGD Dąbrowa Tarnowska. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Dąbrowie Tarnowskiej: ☎ 536061621. W dąbrowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Dąbrowa Tarnowska. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Dąbrowy Tarnowskiej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Dąbrowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Dąbrowie Tarnowskiej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Dąbrowy Tarnowskiej i okolicy. Dąbrowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez dąbrowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Dąbrowie Tarnowskiej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z dąbrowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Dąbrowa Tarnowska

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!