Naprawy dużego AGD Czchów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Czchowie

Naprawa AGD Czchów. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Czchowie: ☎ 536061621. W czchowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Czchów. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Czchowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Czchowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Czchowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Czchowa i okolicy. Czchowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez czchowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Czchowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z czchowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Czchów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!