Naprawy dużego AGD Czarny Dunajec

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Czarnym Dunajcu

Naprawa AGD Czarny Dunajec. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Czarnym Dunajcu: ☎ 536061621. W czarnodunajeckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Czarny Dunajec. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Czarnego Dunajca i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Czarnodunajecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Czarnym Dunajcu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Czarnego Dunajca i okolicy. Czarnodunajecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez czarnodunajeckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Czarnym Dunajcu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z czarnodunajeckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Czarny Dunajec

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!