Serwis AGD

Serwis i naprawa sprzętu AGD Limanowa. Naprawy pralek, zmywarek, lodówek i kuchenek w Limanowej. W ofercie również serwis zamrażarek, piekarników, płyt grzewczych i pozostałego sprzętu AGD. Limanowska oferta serwisowa. Profesjonalne i fachowe naprawy urządzeń gospodarstwa domowego oraz wymiana części i podzespołów. Dojazdy do klientów - teren powiatu limanowskiego.

Specjalistyczne przeglądy techniczne i naprawy popularnego sprzętu gospodarstwa domowego w Limanowej. W ofercie serwisowej między innymi: naprawa programatorów, regeneracja pomp zmywarek, wymiana uszkodzonych podzespołów. Pogwarancyjne naprawy dużych i małych domowych urządzeń elektrycznych na terenie limanowskiego powiatu. Oryginalne części zamienne (lub sprawdzone zamienniki) do sprzętu AGD w atrakcyjnych cenach.

Serwis sprzętu AGD

Naprawa i serwis: lodówek, elektrycznych i ceramicznych płyt grzewczych, zamrażarek, piekarników, pralek, kuchni gazowych, kuchenek elektrycznych, zmywarek oraz sprzętu chłodniczego.

Naprawa AGD w Limanowej

Limanowskie usługi serwisowe dużego i małego sprzętu AGD. Naprawy i serwisowanie płyt indukcyjnych, kuchenek: elektrycznych i gazowych oraz piekarników i zamrażarek na obszarze Limanowej i okolicy. Szybka, fachowa i skuteczna pomoc przy usuwaniu awarii sprzętu AGD. Dojeżdżamy do klienta w następujących miastach i miejscowościach:

Producenci sprzętu AGD

W ofercie serwisowanie i naprawa sprzętu gospodarstwa domowego następujących producentów: BEKO, AMICA, GORENJE, CANDY, MASTERCOOK, BOSCH, SAMSUNG, WHIRLPOOL oraz innych. Nie sprzedajemy samych części zamiennych, tylko oferujemy je wraz z usługą serwisową.