Serwis AGD

Serwis i naprawa sprzętu AGD Bochnia. Naprawy pralek, zmywarek, lodówek i kuchenek w Bochni. W ofercie również serwis mikserów, odkurzaczy, robotów kuchennych i pozostałego sprzętu AGD. Bocheńska oferta serwisowa. Profesjonalne i fachowe naprawy urządzeń gospodarstwa domowego oraz wymiana części i podzespołów. Dojazdy do klientów - teren powiatu bocheńskiego.

Specjalistyczne przeglądy techniczne i naprawy popularnego sprzętu gospodarstwa domowego w Bochni. W ofercie serwisowej między innymi: naprawa programatorów, regeneracja pomp zmywarek, wymiana uszkodzonych podzespołów. Pogwarancyjne naprawy dużych i małych domowych urządzeń elektrycznych na terenie bocheńskiego powiatu. Oryginalne części zamienne (lub sprawdzone zamienniki) do sprzętu AGD w atrakcyjnych cenach.

Serwis sprzętu AGD

Naprawa i serwis: ekspresów do kawy, czajników elektrycznych, odkurzaczy, blenderów, mikserów, krajalnic, suszarek do ubrań, robotów kuchennych, żelazek, tosterów, opiekaczy, robotów sprzątających.

Naprawa AGD w Bochni

Bocheńskie usługi serwisowe dużego i małego sprzętu AGD. Naprawy i serwisowanie płyt indukcyjnych, kuchenek: elektrycznych, mikrofalowych i gazowych oraz piekarników i zamrażarek na obszarze Bochni i okolicy. Szybka, fachowa i skuteczna pomoc przy usuwaniu awarii sprzętu AGD. Dojeżdżamy do klienta w następujących miastach i miejscowościach:

Producenci sprzętu AGD

W ofercie serwisowanie i naprawa sprzętu gospodarstwa domowego następujących producentów: BEKO, AMICA, GORENJE, CANDY, MASTERCOOK, BOSCH, SAMSUNG, WHIRLPOOL oraz innych. Nie sprzedajemy samych części zamiennych, tylko oferujemy je wraz z usługą serwisową.